Sofer Distributie (livrari)

Vino in echipa noastra! Vezi mai multe detalii despre postul de Sofer Distributie si aplica daca ti se potriveste.
Old form detected by 'Forms for editors' - here we need conversion code...

Descrierea postului:

- Incarca, transporta si distribuie marfa conform documentelor, ordinii de livrare si standardelor companiei;

- Transporta zilnic marfa de la furnizori la depozitul companiei

- Se asigura ca marfurile sa fie in concordanta cu facturile sau avizele emise;

- Transporta coletele in cele mai bune conditii pentru a evita deteriorarea acestora (raspunde de integritatea marfii pe intreaga durata a transportului);

- Descarca marfa la clienti, asigurandu-se ca documentele de predare-primire sa fie corect intocmite.

- Completeaza la plecare, pe timpul cursei si dupa incheierea acesteia documentele de transport si cele de distributie;

- Completeaza zilnic Borderoul de Livrari si il preda la finalul zilei coordonatorului transporturi impreuna cu toate facturile, avizele si notele de constatare intocmite;

Cerintele postului:

- Permis conducere categoria B;
- Studii medii
- Familiarizat cu documentele fiscale si de incasare (facturi, avize, chitante)
- Rezistenta la un ritm de lucru alert
- Capacitate de adaptare si identificare rapida a soluiilor
- Seriozitate;
- Capacitate de organizare si prioritizare a activitatilor

Beneficii:

- Mediu de lucru dinamic
- Colegi intotdeauna binevoitori
- Program de lucru flexibil
- Tichete de masa si bonusuri corelate cu performantele tale
- Oportunitati de dezvoltare profesionala