Stivuitorist

Vino in echipa noastra! Vezi mai multe detalii despre postul Stivuitorist si aplica daca ti se potriveste.
Old form detected by 'Forms for editors' - here we need conversion code...

Cerintele postului:

- Autorizatie ISCIR (Atestat Stivuitorist)
- Studii medii
- Rezistenta la un ritm de lucru alert
- Capacitate de adaptare si identificare rapida a solutiilor
- Seriozitate;
- Disponibilitate pentru a lucra in ture saptamanale: 07:30-16:30 (tura 1)/11:00-20:00 (tura 2)/ 21:00-05:00 (tura 3)

Descrierea postului:

-Incarca in mijloacele de transport marfa ce urmeaza sa fie livrata;

- Descarca si transporta marfa paletizata in depozit si apoi o aseaza pe rafturi;

- Face receptia marfurilor in depozit, conform fisei de proces, procedurilor si instructiunilor de lucru:

- Manipuleaza marfa in depozit de fiecare data cand este necesar si asigura in permanenta aprovizionarea rafturilor;

- Se ocupa de intretinerea zilnica a echipamentelor de ridicat (incarcare/verificare acumulatori, curatare);

Beneficii:
-Salariu atractiv, caruia i se adauga tichete de masa si bonus de performanta
-Asigurarea transportului de la metrou Pipera pana la sediu si viceversa (sau decontare transport).