Senior Account Consultant New Business

VIno in echipa noastra! Vezi mai multe detalii despre postul de Senior Account Consultant New Business si aplica daca ti se potriveste.
Old form detected by 'Forms for editors' - here we need conversion code...

Candidatul ideal

- Excelente abilitati de comunicare, relationare interpersonala si negociere;
- Capacitatea de organizare a activitatii individuale;
- Orientare catre performanta si rezultate, atat individuale cat si la nivel de echipa;
- Cunostinte limba engleza la nivel conversational;
- Cunostinte de operare PC (Internet, MsOffice);
- Permis de conducere categoria B.

Descrierea jobului

- Identifica clientii potentiali in vederea incheierii si derularii contractelor de furnizare a serviciilor oferite de companie;
- Dezvolta portofoliul de clienti prin cresterea numarului de clienti noi;
- Promoveaza o imagine pozitiva a companiei in relatia cu clientii;
- Gestioneaza portofoliul de contracte;
- Raspunde la atingerea targhetului lunar/anual de vanzari si a obiectivelor individuale stabilite in cadrul departamentului de vanzari.