Personal curatenie birouri

VIno in echipa noastra! Vezi mai multe detalii despre postul de Personal Curatenie si aplica daca ti se potriveste.
Old form detected by 'Forms for editors' - here we need conversion code...

Candidatul ideal

  • Bune abilitati comunicare si de organizare a activitatii;
  • Atentie la detalii si lucrul in echipa;
  • Experienta de lucru pe un post similar de minim 6 luni.

Descrierea jobului

  • Asigurа curаteniа in toatе spatiilе din cadrul sediului companiеi;
  • Asigura intretinerea spatiului verde;
  • Colecteaza si debaraseaza gunoiul menajer;
  • Curata si spala, ori de cate ori este necesar, geamurile din interiorul si exteriorul spatiului repartizat;
  • Asigura si gestioneaza necesarul optim de materiale igienico-sanitare pentru mentinerea curateniei.

Beneficii

  • Salariu motivant;
  • Tichete de masa;
  • Decont de transport;
  • Bonus, in functie de performanta.

Detalii la telefon: 0724 567 576.

*Persoanele interesate pot trimite CV-ul si la adresa de e-mail ioana.vasile@austral.ro