Lucrator comercial - picking (pregatire comenzi)

VIno in echipa noastra! Vezi mai multe detalii despre postul de Lucrator Comercial - Picking si aplica daca ti se potriveste.
Old form detected by 'Forms for editors' - here we need conversion code...

Candidatul ideal

- Are experienta intr-un rol similar dе minim 1-2 ani;
- Este proactiv(a) si dinamic(a);
- Are bune abilitati comunicare si de organizare a activitatii;
- Are atentie la detalii si lucrul in echipa.

Descrierea jobului

​- Culege produsele de pe rafturi, le scaneaza si le aseaza in cutia pentru ambalarea comenzii;
- Verifica continutul tuturor cutiilor aferente comenzilor;
- Dupa incheierea coletarii sigileaza si eticheteaza cutiile aferente comenzii de vanzare si le aseaza in zonele special amenajate din depozit;
- Participa la inventarele periodice;
- Program: L-V, in intervalul 06:00-14:00 (tura 1) sau 14:30-22:00 (tura 2).

Detalii la telefon: 0724 567 576.

*Persoanele interesate pot trimite CV-ul si la adresa de e-mail ioana.anghel@austral.ro