Consultant Vanzari B2B

VIno in echipa noastra! Vezi mai multe detalii despre postul de Consultant Vanzari B2B si aplica daca ti se potriveste.
Old form detected by 'Forms for editors' - here we need conversion code...

Candidatul ideal

- Experienta intr-un rol similar de minim 2 ani – segmentul B2B reprezinta avantaj;
- Abilitati excelente de prezentare si comunicare;
- Bune abilitati de negociere si persuasiune;
- Orientare cate client si identificarea solutiilor;
- Capacitate de planificare, organizare si prioritizare a activitatilor zilnice;
- Proactivitate si dinamism;
- Permis de conducere categoria B;
- Disponibilitate pentru a desfasura activitate de teren.

Descrierea jobului

- Prospectare continua a pietei pentru identificarea si dezvoltarea portofoliului de clienti;
- Prezentarea si promovarea produselor si serviciilor companiei catre prospecti si clienti;
- Crearea si dezvoltarea parteneriatelor pe termen lung cu clientii din portofoliu;
- Realizarea si prezentarea ofertelor personalizate in cadrul intalnirilor de vanzari;
- Intocmirea contractelor de colaborare si verificarea periodica a derularii corecte a acestora;
- Implementarea actiunilor de fidelizare si crestere a nivelului de satisfactie a clientilor din portofoliu;
- Intocmirea periodica a rapoarelor de activitate.

Detalii la telefon: 0724 567 576.

*Persoanele interesate pot trimite CV-ul si la adresa de e-mail ioana.anghel@austral.ro